13-19 Ocak Burç Yorumları

Sağlıklı Yaşam | 13 Ocak 2014 18:38

13-19 Ocak Burç Yorumları13-19 Ocak Burç Yorumları Haberi 2031 Kez Okundu.

13-19 Ocak Burç Yorumları


KOÇ


AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: Sosyal anlamda iletişim hızlanıyor. Dostlarınızla bir araya gelebilir. İletişim, haberleşme anlamında aktif olursunuz. Sürpriz arkadaşlıklar kurulabilir. Bunlar genelde fikirlerinizin uyuşacağı kişilerdir. Ancak aklımız başımızda olsun. Hafta ortasında ailevi konularda hassas olacağız. İş ve ev arasındaki dengeye dikkat!

İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: Güven olgusu sizin için gayet kıymetli. İş hayatında sorumluluklar sizi yorsa da, geleceğinizi garanti altına almak zorundasınız. Siz de bunun gayet iyi farkındasınız. İş konularında bazı sıkıntılar oluşabilir. Dikkatiniz çabuk dağılabilir. Planlı çalışmanız gerekiyor.

PARA

13-19 Ocak haftası: Sizi zorlayan, başkalarıyla aranızda problem yaratan ve mutlaka düzenlenmesi gereken mali konular üzerinde duracaksınız. Bunları halletmek isteyeceksiniz.
BOĞA


AŞK VE İLİŞKİLER
13-19 Ocak haftası: Farkındalık yönümüzü geliştirici ve hayata inançla sarılmamızda destekleyici olan ortaklıklara, ilişkilere sizi hazırlayıcı olumlu bir görünümün etkisi altında haftaya adım atmaktasınız. Şu andaki mevcut işiniz veya ilişkinizde zorlanmalar olsa da, bahsettiğim bu görünüm, size başka kapılar açarak gelişiminizde faydalı olacaktır. Aile, yakınlarınız, çevrenizle alakalı konularda hassasiyetiniz yüksek olabilir. Onlarla bağlantı kurmak, durumlarını bilmek istersiniz.

İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: İş hayatınızla ilgili konularda mantıklı, alternatiflere açık, sağduyulu bir şekilde hareket etmemizde yarar var. Yenilikçi düşünmek, gereksiz şeylere kafamızı takmamak lazım.
PARA
13-19 Ocak haftası: Bu haftanın sonuna doğru mali konularda dikkatli hareket etmekte yarar var. İşinizden elde ettiğiniz gelir hususunda baskılar söz konusu olabilir. Başkaları kendini düşünür tarzda hareket edebilir.

İKİZLER


AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: Partnerin güç ve kontrolünü ilişkide baskın şekilde gösterebilir. Bu ilişkinizin niteliğine göre, sizi çok fazla sevdiğinden olabilir. Venüs geri harekette olduğundan, özellikle aranızdaki problemleri ılımlı şekilde ele alınız. Bu etki altında başlayan ilişkilerin uzun ömürlü olması zordur. İlişkilerde genel olarak karşı tarafın gücünü, güvenilir olup olmadığını, bu ilişkide kazançlı çıkıp çıkmayacağımızı sorgularız. Cinsel anlamda rahat davranmayız. Belli bir mesafe koyarak hareket etmeyi tercih edebiliriz. Birbirimize bu hafta biraz daha ılımlı yaklaşmakta, yeni başlayacak ilişkilerde de temkinli olmakta yarar görüyorum.

İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: İş ortaklıkları ve finansal konularda biraz baskı altında kalabilirsiniz. Özellikle 16 Ocak tarihinde ılımlı ve dengeli bir şekilde hareket ederek, başkalarının üzerinizdeki baskınlığını devre dışı bırakabilirsiniz. Mars burcunuzla uyumlu görünüm yapıyor. Fakat birileri de çıkarlarını korumak yanlısı hareket edebileceğinden dikkatli olmamızda yarar var. Hafta sonuna doğru, enerjiniz yükselecek. Durumları lehinize çevirebilirsiniz.

PARA

13-19 Ocak haftası: Bu hafta parasal kazanç evinizde oluşacak Dolunay, sizi zorlayabilir. Ailevi ve geleceğinizi ilgilendiren konular üzerinde ciddiyetle durmamızda yarar var. Bir yandan güvende olmak diğer taraftan baskı altında kalmamak istiyoruz. Ancak bizim de ayarımızı bilmemiz, bütçemizi iyi yapmamız lazım.
YENGEÇ


AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: Neptün’ün güzel bir görünümü meydana gelecek. Bu bizi ilişkilerde ileriye dönük olarak güçlendirir. Vizyonumuzu yükseltir, şüphelerden arındırır, aşkta geleceğimizi görmemiz, gelişmemiz mümkün olur. Burcunuzda gerçekleşen Dolunay, ilişki meselelerinde son iki haftada yaşananların değerlendirilmesi anlamında önemlidir. Partnerinizin baskın tavırları ile sizin duygularınız arasındaki bir gerilimi işaret eder. Bu gerilim aile içinde sorun yaratabilir.
İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: İş ve ilişki meselelerinde yön belirlemekte, geçmiş bazı problemleri çözümlemekte zorlanmalar yaşanabilir. Ortaklık kurduğumuz kişilerin baskın tavırları, üzerimizde etkin olmaya çalışmaları bizi hayli rahatsız edebilir. Eğer yeni bir iş düşünüyorsak, çok iyi düşünelim. Venüs geri hareketinde mutlaka çok iyi düşünmek gerekiyor. İş konularında sabırlı olmamız, olan biteni bir daha gözden geçirmemiz lazım.

PARA

13-19 Ocak haftası: Haftanın sonlarına doğru, maddi konularda hesaplarımızı gözden geçireceğiz. Bir iş, yatırım düşünüyorsak, piyasa şartlarına göre hareket edelim. Geçen hafta olduğu gibi bu hafta da, maddi konular üzerinde hassas düşüneceğiz. Dolunay burcunuzda oluşacak. Sadece duygusal anlamda değil, parasal konuları da vurgulayacak.

ASLAN

AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: İlişkinizde mantıklı yaklaşımlar çok önemli. Bireysel açıdan olaylara bakan bir partneriniz varsa, bu ilişkinin geleceği hakkında uzlaşmazlık yaşanabilir. Dikkatli olmak gerekiyor. Birbirinizin düşüncelerini derinlikli bir şekilde bakmalısınız, sabırlı olmalısınız. Hafta sonuna doğru iletişim olumlu hale gelecek. Birbirinizi anlamakta zorlanmayacaksınız. Bazı Aslanlar için hafta sonunda sürpriz tanışmalar ve arkadaşlık edinme anlamında enerjiler olumlu.
İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: Hafta ortasında gerçekleşecek Dolunay, bir hayli hassaslaştırabilir sizi. Dinlenmeye özen gösteriniz. Sözgelimi hava soğuk dahi olsa, deniz kıyısında bir yürüyüş yapınız. Evinizle ilgileniniz. Şöyle gönlünüzce bir düzenlemede bulunmak iyi gelecektir. İş hayatının yoğun sorumlulukları veya yaşantımızdaki zorunluluklar bizi yormakta. Bu dolunay hem bu konuları baskın kılıyor hem de güvence arzunuzun yükselişini işaret ediyor. Kendinize özen gösteriniz olur mu? Her şeyi kafanıza takmayınız.

PARA

13-19 Ocak haftası: Bu hafta, maddi konularda görüştüğümüz kişiler veya ortaklaşa bir yaşam sürdüğümüz insanlarla, geleceğimizi ilgilendiren konularda konuşabiliriz. Ailemiz, yuvamız, ilerisi adına bize ilginç fikirler sunabilecek insanlara ihtiyacımız var. Hafta sonuna doğru, daha aktif ve kendimize güvenli olacağız. Parasal konularda yaratıcı düşünen kişilerle fikirlerimizi paylaşacağız.
BAŞAK

AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: Haftanın başındaki özel bir görünüm, geleceğimizde önemli bir rol oynayacak birinin hayatımıza girebileceğini işaret ediyor. Kadersel bir karşılaşma olarak ele alabiliriz. Bu görünüm zaman içinde kendini gösterecektir. Dolunay Yengeç burcunda gerçekleşecek. Sosyal ilişkilerden, duygusal meselelere kadar güvencemizi öne almamızı sağlayacak. Hafta sonuna doğru, ilişkilerde bir hayli ciddi düşüneceğiz. Değerlerimize saygı gösterilmesini isteyeceğiz.

İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: Çalışma hayatımızla ilgili konularda beklenmedik tepkilerle karşılaşabiliriz. Birileri de üzerimize gelebilir. Bu bizi rahatsız eder. Paylaşımcı davranmayan, ters ve kaba insanlardan uzak durmak lazım. Biz her şeyi dikkatlice inceleyelim. Problemlerimizi gözden geçirelim. Biz de üzerinde düşünmeden yanlış kararlar vermeyelim. Hafta sonuna doğru, hesabımızı iyi yapalım. Gereksiz harcamalardan uzak duralım.

PARA

13-19 Ocak haftası: Hafta sonuna doğru, maddi konularda hem hesabımızı iyi bileceğiz hem de bütçemizi aşmayacak şekilde ihtiyaçlarımızı karşılayacağız. Bu çok önemli! Sevdiklerimizi memnun edeyim derken, hesabı şaşmayalım.
TERAZİ

AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: Hafta sonuna doğru, bir hayli aktifiz. Yeniliklere açığız ve aşkta gayet hevesliyiz. Sürpriz bir aşk gönül kapımızı çalabilir. Değişim arzumuz bir hayli yoğunlaşıyor.

İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: Hafta başında çalışma hayatınız ve maddi konularda ilerisi adına düşünmenizi ve sizi tatmin edecek bir şekilde geleceğinizi yönlendirmenizi sağlar. Sağlığınız veya iş koşullarınız, kazancınız, verilecek kararlarda bir hayli etkili olabilir. Hafta ortasındaki Dolunay, iş konusunda hassasiyeti yükseltiyor. Ev ve iş arasındaki dengenin sağlıklı bir şekilde kurulması gerekiyor. Yoksa zorlanabilirsiniz.

PARA

13-19 Ocak haftası: Maddi konularda kendimizi ifade edebilmemiz, geçen haftaya kıyasla olumlu gözükmekte. Şimdi bizim bu hafta üzerinde duracağımız husus, kazanç anlamında durumumuzu, işimizi, yeteneklerimizi, ihtiyaçlarımızı derinlikli bir şekilde gözden geçirmektir.
AKREP
AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: Haftanın başında gayet olumlu bir görünüm devreye girecek. Neptün’ün hoş ve tılsımlı etkisi bize aşkta ilerisi adına umut veriyor, hayallerimizi güçlendiriyor. Bizi aşkın derin maviliğine davet ediyor. Hafta sonuna doğru, ilişkimizle ilgili elde olmayan durumlar güvensizlik yaratabilir.

İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: Hafta ortasındaki Dolunay, bir yandan ciddi ve disiplinli bir şekilde kendimizi ifade etmemizi, diğer yandan duygusal anlamda değerlerimize sahip çıkmamızı sağlıyor. Kafamızı kurcalayan ve karar vermekte zorlandığımız meseleleri halletmedikçe kendimizi pek rahat hissetmeyeceğiz.

PARA

13-19 Ocak haftası: Kiralama, ev içinde yapılacaklar vb. konularda hesabımızı iyi yapalım. Sağlığımızla alakalı konularda mali anlamda dış desteğe ihtiyaç duyabiliriz.
YAY
AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: Partnerimiz kendini özgür biçimde, farklı yönlerini ortaya koyacak şekilde ifade eder. Ancak bu durum bizim iç dünyamızda, geleceğe ait düşündüklerimizle örtüşmeyebilir. Hafta sonuna doğru arkadaşlıklar güçleniyor. Tanıştığınız kişiler dikkatinizi çekebilir. Ancak tam anlamıyla sizin istediğiniz kriterlere pek uymayabilir. Genelde sohbetler, havadan sudan paylaşımlar ön plandadır. Haftanın son gününde, iletişim olumlu hale gelecek. Sürpriz güzellikler, aktif paylaşımlar görülecektir.

İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: İş hayatımızla ilgili meselelerde geleceğimizi, gelişim anlamında görmek istiyoruz. Bizim elimizde olmayan, başkaları vasıtasıyla ancak aydınlığa kavuşabilecek ne varsa bilmekten yanayız. Hafta sonuna doğru biraz heyecan, bazen gerginlik üzerimizde etkili olabilir. Ancak diğer yandan da, gelişmelerin arzu ettiğimiz şekilde olacağını düşünüyoruz.

PARA

13-19 Ocak haftası: Hafta ortasında Yengeç burcunda Dolunay meydana gelecek. Biz de maddi konularda başkalarının üzerimizdeki etkisini yoğun hissedeceğiz. Güven içinde yaşama arzumuz bir hayli yüksek. Bir yandan para konularında oldukça ciddi düşünüyoruz diğer yandan da bir hayli hassasız. Benim değerlerim önemli diyoruz. Ancak başkaları ne düşünüyor? Bunu da hesaba katmalıyız.
OĞLAK
AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: Haftanın ortasında karşıt burcumuzda oluşan Dolunay, partnerimiz ve ilişkimizle alakalı konulardaki hassasiyeti vurgulayıcı olacaktır. Kafamızda, gönlümüzde hem işimiz, ilişkimizin geleceği önem taşıyacak.
İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: Hedefimize uygun olan, umudumuzu yükseltecek haberlere ihtiyacımız var. Özellikle maddi konular bunların başında geliyor. İş veya çalışma hayatımızla ilgili meseleleri de zaten bu anlamda ele alacağız. Güvence ve güvence sahibi olmanın getireceği özgürlüğü istiyoruz. Hafta sonuna doğru, bize bir adım olumlu yaklaşana, bin adım gidebiliriz. Yeter ki, iş hayatımız, sorumluluklarımız anlamında isteklerimize cevap verilsin. Tam tersi durumda anlaşmaya pek gönlümüz olmaz.

PARA

13-19 Ocak haftası: Hafta ortasındaki Dolunay, iş ortaklıkları, sözleşme, ailevi ve ilişki konularının maddi anlamda da bir hayli önemli olduğunu gösteriyor. Eşimizin veya partnerimizin finansal desteğine ihtiyacımız olabilir. O nedenle, onun da iş hayatıyla ilgili konular bizim için önem taşıyacaktır. Mali anlamda hafta sonuna doğru harcamalara dikkat etmemizde yarar var.
KOVA

AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: Bu hafta dile getirdiğiniz bireysel fikirleriniz, başkalarının hoşuna gitmeyebilir veya siz, bu hafta aşk hayatınızla ilgili konularda birlik ve bütünlük duygusunu yüreğinizde hissetmekte zorlanırsınız. Siz gül dersiniz, hayat size dikenleri de sevmeniz gerektiğini söyler. Hafta ortasındaki Dolunay, kendinize anlamlı gelen veya gelmeyenleri belirlemenizi, aşkın hayatınızdaki yerini bir daha düşünmenizde etkili olacaktır. Hafta sonuna doğru keyifli enerjiler mevcut. En azından şöyle bir dışarıya çıkmak, farklı insanlarla olmak size iyi gelebilir.

İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: İş hayatımızla ilgili konularda kararlı ve disiplinli çalışmaya zorlanabiliriz. Uyumlu insanlarla çalışmak, hassas durumda olan kişilere yardımcı olmak, işlerimizin takibini iyi yapmak gerekiyor. Hafta ortasında gerçekleşecek Dolunay, çalışma hayatımızla ilgili meselelerde zorunluluklar bizi bir hayli rahatsız edebilir.

PARA

13-19 Ocak haftası: Haftanın başında gayet önemli bir görünüm meydana gelecek. Bu görünüm, mali konularda ve iş anlamındaki gelişimin işaretçisidir. Bizim hem parasal konulara bakış açımızı yeniden ele almamızı sağlar hem de kadersel anlamda kendimize bir yön belirlememizde yardımcı olur. Vizyon sahibi olmamızı, farkındalık gücü kazanmamızı ve bu iki kıymetli olgu sayesinde maddi ve toplumsal alemde varlığımızı kanıtlamamızda rehberimiz olur.
BALIK

AŞK VE İLİŞKİLER

13-19 Ocak haftası: Haftanın hemen başında meydana gelecek ve sizler açısından hakikaten gayet olumlu, inancınızı besleyici, yaratıcı tüm faaliyetlerde gelişiminizi yükseltici, mistik anlamda başkalarına da rehberlik etmenizi sağlayıcı, bütünlük duygusunu inançla birleştirici bir görünüm oluşacak. Yöneticiniz Neptün’ün Kuzey düğümle olan olumlu görünümü, sizi arındırıcı, tüm korkularınızdan kurtulmanızda ışıklandırıcıdır. Bu görünümü geniş anlamda ele almalı, günlük olarak değerlendirmemeliyiz. Bu enerji, derinden derine sizi desteklemeye başlamış olarak kabul edin. Bir dilekte bulunun, güzellikler isteyin hayattan. Hafta ortasına doğru oluşan Dolunay, aşk hayatınızla ilgili konularda ve hedeflerinizi gerçekleştirme yönünde sizi olumlu yönde uyarıcı bir yansımadır. Yön belirlemenizi sağlar.
İŞ VE KARİYER

13-19 Ocak haftası: Hafta ortasındaki Dolunay, burcumuzla uyumlu görünüm yapıyor. Hem hedeflerimizi hem de duygusal anlamda sizi ilgilendiren konularda etkili oluyor. Radikal bir takım kararlar alınabilir veya öyle durumlar oluşur ki, biz duygusal düşünürüz. Ancak üzerinde iyi analiz yapmak lazım.

PARA

13-19 Ocak haftası: Mali konularda desteğe ihtiyacımız olabilir. Hem parasal konularda bağlantılarda bulunalım, hem de bu yöndeki ilişkilere önem verelim. Bu bakış açısıyla hareket etmek bize fayda getirecektir.

13-19 Ocak Burç Yorumları Haberi 2031 Kez Okundu.

Yapılan Yorumlar

YORUM YAZIN