2011 Pelerin ve Panço Modası

Moda | 06 Aralık 2010 02:38

2011 Pelerin ve Panço Modası2011 Pelerin ve Panço Modası Haberi 3692 Kez Okundu.

Bu sonbahar ve kış, panço ve pelerin modası var.


İster siz örün istersenizde satın alın. Polar tarzı çeşitli kumaşlardan da panço ya da pelerinler yapılabilir. Farklı tasarımlar ve aksesuarlarla 2011 kışının en şık panço ve pelerinlerine sahip olabilirsiniz.
Omuzdan düğmeli, bağcıklı, kemerli ve bunun gibi bir çok aksesuarla birlikte bildiğimiz Panço ve pelerinler kullanışlı ve modern üstlere dönüşüyor. En çok beğenilen pelerinler ise; tek omuzlu modeller. Aynı zaman da kürklü kumaşlardan tasarlanan pançolar da bu yılın trendleri arasında bulunuyor.
Panço ve pelerinler kullanımı çok pratik ve koruyucu giysilerdir. Hemen hemen her giyimtarzıyla birlikte kullanılabilir. Hatta abiye tarzlarda bile görebiliriz. İşlemeli, motif, örme, dantel vs… kumaşlar ve zıt kumaş ya da renk kombineleri, kırk yamalar kısacası hayal edilebilecek her şey. Püskül ve deri detaylar…herşey olabilir.
Bu yıl bir çok ünlü markanın kış koleksiyonunda panço ve pelerinlere yer verildi. Uzun çizme ve botlarla gördüğümüz pelerinler renkleriyle de göz dolduruyor. Siyah, beyaz ve gri renklerin ağırlığı, ekoselerin sportifliği sıradan panço ve pelerinleri daha da şıklaştıracak.

2011 Pelerin ve Panço Modası Haberi 3692 Kez Okundu.

Yapılan Yorumlar

YORUM YAZIN