2011 sonbahar – kış modası trendleri

Moda | 09 Aralık 2010 23:17

2011 sonbahar – kış modası trendleri2011 sonbahar – kış modası trendleri Haberi 2103 Kez Okundu.

2010 yaz modasının tadına daha doyamamışken, 2011 sonbahar – kış modası trendleri görücüye çıkmaya hazırlanıyor. Havanın soğukluğu yüksek derecelerde hissedildiği şu günlerde 2011 sonbahar-kış modasına hemen adım atın!


Deve Tüyü

2010 yaz sezonu boyunca severek giydiğimiz pudra ve nude tonlar; yeni sezonda form değiştirerek deve tüyü renginde karşınıza çıkıyor. Elbiseler, çizmeler, trençkotlar, şallar camel tonlarının etkisiyle dingin bir görünüm sergilemeyi sağlıyor.

Kürkler

Moda tarihine baktığımızda her dönem kadınlarının tutkuyla bağlı olduğu kürk, 2011 sonbahar-kış modasının yeni trendleri arasında göze çarparak, Yelek yakaları, çizme üstleri gibi detaylarda kullanılan kürkler fark yaratan bir tarzı ortaya çıkarıyor.

Toprak Tonları

2010 modası boyunca her parçada sıklıkla kullanılan yeşil ve kahve tonları; yeni sezonda da hâkimiyetini sürdürüyor. Askeri yeşil; doğallık hissi veren tonlarıyla ilgi çekerken kahverengi tonlarında yükseliş görülüyor. Ayakkabılar, trençkotlar, kabanlar, kazaklar kahverenginin uyumlu görüntüsünü üzerinde taşıyor.

Payetler

Modayı yakından takip eden, tarzıyla ilgi çekmeyi seven kadınların tercihi payetler; 2011 sonbahar-kış sezonu trendleri arasına öne çıkıyor. İndirim dönemini fırsatlarını değerlendirdiğimiz bugünlerde uygun fiyata payet işlemeli parçalar satın alarak hemen yeni sezon için erken hazırlık yapabilirsiniz.

Dantel

Romantizm simgesi dantel; 2011 sonbahar-kış modasının en iddialı trendleri arasında yer alıyor. Kıyafetlerde sırt ve yaka detaylarında kullanılan dantel, ayakkabı ve çizmelere yeni bir yorum katıyor.

Dantel detaylı kıyafetlerinizi seçtiğiniz aksesuar ve ayakkabılara bağlı olarak hem gündüz hem de gece kullanıma uyarlayabilir, romantik ve zarif bir görünüm sergileyebilirsiniz.

Deri

Fenomen özelliğinde deri ceketler 2011 sezonun trendleri arasında göze çarparken, parlak deri tayt ve pantolonlar yükselişe geçiyor. Özellikle gece dışarı çıkarken tercih edebileceğiniz deri pantolonlar asi ve çekici bir tarz oluşturmanın temel parçası olarak değerlendiriliyor.

2011 sonbahar – kış modası trendleri Haberi 2103 Kez Okundu.

Yapılan Yorumlar

YORUM YAZIN