2013 İlkbahar Yaz renk trendleri

Moda | 03 Şubat 2013 22:03

2013 İlkbahar Yaz renk trendleri2013 İlkbahar Yaz renk trendleri Haberi 2579 Kez Okundu.

2013 İlkbahar Yaz koleksiyonlarında öne çıkan renk trendlerini inceledik, şimdiden birkaçını favorilerimiz arasına ekledik.


Mağazalara bahar koleksiyonları azar azar da olsa girmeye başlamışken hazırlığımızı yapmadan olmazdı. Havalar henüz ısınacak gibi gözükmese de biz önlemimizi alalım ve ilkbahar yaz alışverişlerimizde nasıl kararlar vermemiz gerektiğini inceleyelim.

Limon kabuğu sarısı

Kombinlemesi bir hayli zor gözüken, yanlış parçalarla giyildiğinde gözü yorma özelliğine sahip, ama bir o kadar da tatlı limon kabuğu sarısı bu ilkbahar yaz hep göz önünde olacak.

Zümrüt yeşili

Yeşilin hemen hemen her tonuna doyacağız bu yıl. Adını zümrüt taşının efsane güzel renginden alan bu ton, özellikle gece elbiselerinde çok şık duruyor.

Kobalt mavi

Ah bu kobalt mavi yok mu, ne canlar yaktı! Muhteşem bir gösterişe sahip bu renge Pudra.com ekibi olarak bayılıyoruz. Bu yıla sakın kobalt mavi bir parça edinmeden veda etmeyin, bizden uyarması!

Şeftali turuncusu

Ne neon ne de pastel, tam ortada yumuşacık bir turuncu, bu ilkbaharda ve yazın içimizi ısıtacak.

Nude ve natürel tonlar

Üzerinizde bir şey yokmuş izlenimi veren nude tonları, ikinci bir ten gibi üzerinize yapışacak. Baştan aşağı nude giyinmekten korkmayın, özellikle yazın natürel tonları beyazla giymek stilinize asil bir hava katacaktır.

Pastel yeşil

Mint yeşili demeye dilimizin varmadığı, mint yeşilinin biraz daha pastel hali olan bu ton, bu yaz üzerimizden düşmeyecek.

Ateş kırmızısı

Bu yaz çokça göreceğimiz alev alev yanan bu kırmızı, kırmızı fanatiklerini bir hayli sevindirecek. Başlı başına dominant bir renk olduğundan, kırmızıyı her zaman daha soft renklerle kombinlemeyi tercih edin.

Pastel mavi

Geçen yılki neonlardan artık sıkılanlara müjde! Bu ilkbahar yazda çok sevdiğimiz pastel tonlarına tekrar kavuşuyoruz. Bilhassa mavinin bu pastel halini çok sık göreceğiz.

Lila

Mor tonlarının olumlu duygular yaydığını söylerler. O halde bu ilkbaharı ve yazı oldukça olumlu geçireceğiz demek... Düşünsenize ince şifon lila elbiseler ya da lila skinny pantolonlar, şimdiden o olumlu havaya girdik bile!

2013 İlkbahar Yaz renk trendleri Haberi 2579 Kez Okundu.

Yapılan Yorumlar

YORUM YAZIN