2014 İlkbahar - Yaz Trendleri

Moda | 09 Şubat 2014 13:27

2014 İlkbahar - Yaz Trendleri2014 İlkbahar - Yaz Trendleri Haberi 2146 Kez Okundu.

2014 İlkbahar / Yaz sezonunda hangi parçaların trend listesine gireceğini yazdık. Bakalım, bu sezon neler giyeceğiz?


Metalik etki:2014 İlkbahar / Yaz sezonunda ışıl ışıl parlamaya hazır mısınız? Önümüzdeki sezonun en göze çarpan trendlerinden biri olan metalik renkler, kıyafetten aksesuara her yerde karşımıza çıkacak.

Göz kamaştırıcı pileler:

Pileli etekler, lise yıllarımızdan beri dolabımızın ayrılmaz parçası olmuştur. Ancak pileler, bu sezon yalnızca etekle sınırlı kalmıyor, elbise ve tuniklerde de karşımıza çıkıyor.Crop Top üstler

Crop Top üstler yani göbeği açık bluzlar, geçtiğimiz yaz sezonunda popülerliğini zirveye taşımıştı. New York Moda Haftası'nda gerçekleşen defilelerde yeniden karşılaştığımız Crop Top'lar, 2014 İlkbaharında da bizimle olacağının sinyallerini verdi.

Boyfriend gömlekler:

Erkek arkadaşınızın gömleklerini ele geçirme vakti geldi! Çünkü bu sezon, bol bol boyfriend gömlekler giyeceğiz. 2014 İlkbaharında bizi karşılayacak olan rahat kesim gömlekler, dar kesim pantolonlar ve jeanlerle harika bir uyum yakalayacak.

Renkli desenler:

İlkbahar / Yaz sezonu demek, renklerin hayatımıza yeniden girmesi demek! Karanlık kış günlerinin ardından güzelleşen havalarla birlikte gardıroplarımıza da renk geliyor. Özellikle bu sezon renkli desenler ve çiçek figürleriyle donatılmış kıyafetler giyeceğiz.

Spor şıklık:

Stilinde spor kıyafetlerden vazgeçemeyenlere harika bir haberimiz var! 2014 İlkbahar'ında moda, spor şıklığa da kapılarını açıyor. Sırt çantaları, spor ayakkabılar, file üsler ve şortlar koleksiyonlarda öne çıkan parçalar arasında olacak.

Püsküller:

Modern şıklık, önümüzdeki sezon püskül modasında hayat bulacak. Elbiselerden eteklere, ceketlerden üstlere her yerde püsküller göreceğiz

2014 İlkbahar - Yaz Trendleri Haberi 2146 Kez Okundu.

Yapılan Yorumlar

YORUM YAZIN