Düğünlere Göre Gece Elbisesi Seçimleri

Moda | 23 Aralık 2010 02:37

Düğünlere Göre Gece Elbisesi SeçimleriDüğünlere Göre Gece Elbisesi Seçimleri Haberi 4232 Kez Okundu.

İstenildiği gibi dans edebilmek, bulunduğunuz çevreyle uygun olmak için giysi seçimlerinizde şıklık,güzellik ve rahatlığı bir arada sunan seçimler yapmalısınız.


Son yılların gözdesi olan, doğayla iç içe, açık havanın doyasıya hissedildiği kır düğünleridir.
Diz üstü boylarında, saten veya yeri şifon kumaşlardan abiye elbiseler şık ve güzel görünmenizi ve açık havada çok rahat bir biçimde hareket etmenizi sağlar. Ayakkabılarınızda topuklu veya az topuklu ayakkabılar elbisenizle uygun bir görünüm sağlayacak, yürümenizi daha rahat bir şekilde kolaylaştıracaktır.

Kır düğünlerinde; upuzun, kabarık gece elbiseleri seçmemenizde fayda sağlar. Çünkü kabarık gece elbiseler rahatlık yönünden pekte iyi olmayacaktır. Ayakkabı tercihlerinizde ince ve topuklu ayakkabılar kır düğünü yönünden uygun değildir zira girintili çıkıntılı yerlerde yürümenizi çok daha zorlaştırır.

Deniz Düğünü

Deniz kenarı, havuz başı veya teknede olan düğünler için elbise tercihinizde hep düşlerinizi belirlediğiniz uzun gece kıyafetlerinizi giyebilirsiniz. Bulunduğunuz ortamla uyum sağlamak 2010 ve 2011 yaz trendlerini yansıtmak isterseniz; mavi, lacivert tonlarında gece kıyafetleri uyum sağlayacaktır.

Ayakkabı tercihlerinizde uç kısmı açık,topuklu seçimler yapabilirsiniz.Fakat gece süresince ayakta duracağınızı düşünerek daha rahat olan ayakkabılar alabilirsiniz.

Teknede olan düğünlere giderken hava durumunu göz önünde bulundurmalısınız ve uzun, dar abiyeler seçmelisiniz. Geniş veya kabarık gece elbiseler; rüzgârın etkisiyle sizi zor durumlara sokabilir.

Balo Düğünü

Balo salonlarında olan düğünlere giderken elbise tercihinde özgürlüğün tadına varabilirsiniz.Btün gösterişli gece elbiseleri uzun veya kısa, parlak veya sade, kabarık veya dar abiyeler balo düğünleri için uyum sağlayacaktır. İç yerlerde olan düğünlerde istediğiniz renkleri seçebilir, ayakkabı tercihlerinizde özgür bir biçimde davranabilirsiniz.

Düğün; şık,gösterişli bir balo salonunda oluyorsa saten tarzında parlak kumaşlardan yapılmış abiy kıyafetler bulunduğunuz ortama uygun olacaktır, siz de şıklığınızla adınızdan söz ettirebilirsiniz.

Düğünlere Göre Gece Elbisesi Seçimleri Haberi 4232 Kez Okundu.

Yapılan Yorumlar

YORUM YAZIN