Meyvesepet.com Pasta,Kurabiye, Cupcakes

Mutfak | 30 Kasım 2015 05:04

Meyvesepet.com Pasta,Kurabiye, CupcakesMeyvesepet.com Pasta,Kurabiye, Cupcakes Haberi 1232 Kez Okundu.

Özel tasarım Pastalar, Kurabiyeler, Cupcakes İmalatı


Meyvesepet.com atölyesinde usta ellerde hazırlanmış özel tasarım butik pastalar, Doğum günü pastaları, Nişan pastaları, Düğün pastaları, Özel günleriniz için eşsiz tasarımlar ve enfes lezzetler sunuyor.

Meyvesepet.com, sitesinden online sipariş verebileceğiniz Pasta, Kek , Kurabiye ve Cupcakes lerde size özel tasarımlar yapmakta ve İstanbul içinde ücretsiz sevkiyat ve diğer illerde kargo imkanı sunmaktadır.

Meyvesepet.com müşteri beğenisini ön planda tutan ve her gün kendini geliştiren vizyonu ile bu sektörde adından fazlası ile bahsettiriyor.

Meyvesepet.com un hizmetlerinde Özel tasarım pastlaarı, butik tasarımlar, macaron, cupcakes ve kurabiyeler bulunmakta. İlerleyen günlerde Meyve Sepeti ve diğer ürünleri de mutfağına yerleştirmek için çalışmalarını hızlandırmış durumda.

Meyvesepet.com ustaları her ürün için sipariş sonrası üretim ve taze satşı ilke edinmiş, stok ürün ile yaptıkları işlere ticari boyutta bakmamaktadır. Bu yüzden siparişlerinizi en az 3 gün öncesinden vermeniz ve ondan sonra ürünlerinizi almanız gerekmektedir. Otomasyon sistemi ile üretim yapmayan ekibin bu yolu seçmesinin en büyü etkeni ürettiği pasta, kurabiye, cupcakes ve diğer ürünlerde ev sıcaklığını hissettirmek istemesidir.

Meyvesepet.com Pasta,Kurabiye, Cupcakes Haberi 1232 Kez Okundu.

Yapılan Yorumlar

YORUM YAZIN