Seks Hataları

Sağlıklı Yaşam | 01 Haziran 2011 17:26

Seks HatalarıSeks Hataları Haberi 2293 Kez Okundu.

Sağlıklı bir yaşamın anahtarı olan cinsel hayatınızı mutlu yaşamak için dikkat etmeniz gereken bir çok nokta var.


Yatakta kahvaltı ya da yemek çok romantik gibi görünse de, gerçekler hiç öyle değil! Yatakta ekmek kırıntıları, yemek lekeleri vs gibi ayrıntılar çok itici gelebilir ve ortamın büyüsünü azaltabilir.

Yatakta telefonla saatlerce konuşmak erkekler için oldukça itici. Belirli bir saatten sonra cep telefonunuzun sesini kapatmanız iyi olabilir

Ateşli bir gece geçirmek istiyorsanız çocuksu pijamalardan uzak durun ve seksi gecelikler giyin.

İpek çarşafları sürekli düzeltme veya temiz tutma zorunluluğu hissedebilirsiniz. Amaç iyi bir gece geçirmekse sevgilinizle dargınlık yaşamamak için ipek çarşaflardan vazgeçin.

Yatakta okumak çok zevkli olabilir ancak yanınızda sizi özleyen biri varsa çok iyi bir fikir olmayabilir. Entellüektüel konuşmalar yerine de seksi hareketler daha ilgi çekici olacaktır.

Yatak odasına sinen sigara kokusu sevgilinizin libidosunu azaltabilir. Sevişmek için hoş kokulu ve temiz bir ortam en ideali.

Yatak odasında TV izlemek aşkı ve iletişimi azaltabilir. Önceliğiniz sevgiliniz olmalı yani yatak odasında televizyon bulundurmayın.

Tüm bu dış etkenlerin yanında; seks sırasında olumsuz düşüncelerinizden kurtulun. Olumsuz düşünceler sizi ve partnerinizi sağlıklı bir cinsel ilişki yaşamaktan uzaklaştıracakdır.

Yatak odanıza sinen kötü kokulardan kurtulun ve takı kullanmaktan kaçının.

İlişkinizi heyecanlandırmak için bile olsa kesici ve delici aletlerin bulunduğu yerlere dikkat edin

Sadakat ve özgüven sahibi olduğunuzu hissettirin. Bunun tam tersi hissedilen ilişkiler sağlıksız ve kısa süreli olurlar.

Yatakta çocuksu davranışlardan kaçının.

Ağır makyajdan uzak durun.

Seks Hataları Haberi 2293 Kez Okundu.

Yapılan Yorumlar

YORUM YAZIN