Sevgilime Ne alabilirim?

Sağlıklı Yaşam | 12 Şubat 2013 01:33

Sevgilime Ne alabilirim?Sevgilime Ne alabilirim? Haberi 2830 Kez Okundu.

Sevgililer gününü son anda hatırlamış veya son anda bir sevgiliye sahip olmuş olabilirsiniz. Hazırlıksız yakalandığınızı düşünerek için üzülmek yerine sevgilize çok özel bir hediye hazırlayabilirsiniz. Uzun planlamalkarın aksine son dakikada hazırlanan he


Romantizmi yakalayın
Sevgililer gününde sevgilinize hangi hediyeyi verdiğinizden çok o hediyeyi nasıl sunduğunuzunda önemi vardır. Sade ama romantik bir akşam yemeği, hele sizin pişirdiğiniz bir yemekse, pahalı bir hediyeden çok daha etkili olabilir. KişiselleştirinGidip bir mağazadan tonlarca para verip beğenebileceğini düşündüğünüz bir kazak almak yerine, ona ait olan birşeyi yenilemek veya onun sevdiği ve ilgilendiği konuları içeren bir hediye hazırlayabilirsiniz.

Parmak izinizi bırakın
Özellikle sevgililer gününde verilen hediyelerin en itici yanı alınmak zorunda olunduğu için alındığını hissettirmesidir. Aldığınız veya hazırladığınız hediyenin içtenlikle düşünüldüğünü ve heyecanla hazırlandığını hissettirmeye özen gösterin. Ve asla sevgilinize vereceğiniz hediyeyi bir başkasına ısmarlamayın.

İhtiyaçları gözönünde bulundurun
Romantizmden hoşlanmıyorum diyenlerdenseniz, sevgiliniz için yararlı olacağını düşündüğünüz veya uzun zamandır yapmayı planladığı ama fırsat bulamadığı şeyler üzerinde yoğunlaşabilirsiniz. Örneğin; bir spor merkezine kayıt yaptırmak, otomobili ile ilgili yapılması gereken herhangi birşey, onun keyif aldığı bir geziyi planlamak gibi.

Zaman ayırın
Sevgililer günü sevgdiği kişiye buynu her zamankinden farklı bir şekilde hissettirmek anlamana gelir. Ona sizde görmeye hiç alışık olmadığı birşey yaparak bunu ifade edebilirsiniz. Normalde eve geldiğiniz gibi televizyon karşısına geçiyorsanız bunun yerine sevdiği bir müziği çalarak dans etmek gibi mesela. Şaşırtılmak sevgiliye verilen en eğlenceli hediyelerdendir.

Yalın olun
Sadelik her zaman daha samimidir. Sevgilinize uzun zamandır söylemeyi planladığınız ama ertelediğiniz birşeyi söyleyebilir veya ilişkinizi biraz daha resmileştirecek bir adım atabilirsiniz. Tüm sorumlulukları, sıkıntıları, çocukları, aileleri bir tarafa bırakıp saatlerce yalnız kalabilmek için uygun ortamı hazırlamakta en güzel sevgililer günü hediyesidir.

Sevgilime Ne alabilirim? Haberi 2830 Kez Okundu.

Yapılan Yorumlar

YORUM YAZIN